Bendrieji nuostatai:

 1. Turnyre varžosi Lietuvos teniso mėgėjai
 2. Žaidžiama vienas prieš vieną pagal oficialias vienetų teniso taisykles.
 3. Registruojantis reikia nurodyti pageidaujamą divizioną: Middle arba Hard (tačiau tai negarantuoja, jog tame divizione žaidėjas dalyvaus)
 4. Dalyviai gali registruotis iš visų miestų, tačiau finalinė turnyro diena vyks Vilniuje, todėl pagrindinis turnyro miestas – Vilnius. Tai reiškia, kad varžybos turi būti žaidžiamos Vilniuje, nebent žaidėjai abipusiu susitarimu varžyboms pasirenka kitą miestą.
 5. Turnyro organizatoriai pasilieka teisę koreguoti turnyro datas bei eigą.
 6. Žaidėjui pažeidus turnyro taisykles, organizatoriai pasilieka teisę pašalinti žaidėją iš turnyro.
 7. Turnyro nugalėtojai (I, II bei III vietos) bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.
 8. Dalyvavimo mokestis 30 Eur, mokamas po registracijos, į nurodytą sąskaitą. Registracija yra patvirtinama tik tada, kada yra sumokamas registracijos mokestis.
 9. Turnyro organizatorius, vadovaudamasis savo teisėtu interesu populiarinti savo veiklą, turnyro metu gali daryti nuotraukas bei filmuoti turnyro dalyvius, o gauta medžiaga gali būti be jokių apribojimų naudojama rinkodaros tikslais, viešinant nuotraukas ir/ar filmuotą medžiagą internetinėse svetainėse, tiek socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidoje.

Turnyro struktūra:

 1. Užsiregistravę dalyviai pagal pajėgumą yra suskirstomi į  du divizionus:
  Middle (Teniso patirtis 2-5m.) ir Hard (Teniso patirtis 5-10m.)
 2. Turnyro organizatoriai, atsižvelgiant į žaidėjo patirtį, pasilieka teisę užsiregistravusius į Middle divizioną žaidėjus perkelti į aukštesnį (Hard) divizioną.
 3. Vienu metu vyksta atskiri turnyrai kiekviename divizione, t.y. kiekviename divizione bus nustatomi I, II ir III vietų nugalėtojai.
 4. Žaidėjui pasitraukus iš varžybų dėl traumos ar kitų aplinkybių, nesužaistoms varžyboms užskaitomas techninis pralaimėjimas 0:1.
 5. Turnyras susideda iš dviejų etapų: (1) atkrintamosios varžybos (2) finalinės dienos varžybos
 6. Žaidėjai atkrintamųjų varžybu metu varžysis tarpusavyje žaidžiant vienetus iki dviejų laimėtų setų. Trečias lemiamas setas žaidžiamas „super tie-break“ iki dešimt taškų, žaidėjams sutarus gali būti žaidžiamas pilnas trečias setas.
 7. Finalinę dieną žaidžiami du pusfinaliai ir turnyro finalas.
 8. Finalinėje dienoje pralaimėjus pusfinalyje, dėl trečios vietos nėra žaidžiama.
 9. Finalinėje dienoje pralaimėjus pusfinalyje, automatiškai atitenka trečia vieta.
 10. Finalinės dienos metu lemiamas trečias setas žaidžiamas „super tie-break“ iki dešimt taškų.
 11. Finalinę dieną – mačo laikas – lygiai pusantros valandos (90 min.), kartu su apšilimu. Jei baigiasi laikas ir žaidėjai dar nespėjo sužaisti viso mačo – fiksuojamas esamas rezultatas ir skaičiuojama visų sužaistų geimų suma (super tie breako taškai yra lygus geimams) – daugiau geimų turintis žaidėjas skelbiamas mačo nugalėtoju. Jei susumavus geimus yra lygus rezultatas, žaidžiamas lemiamas taškas (dėl padavimo metama moneta).

Terminai

 1. Registracija vyksta iki 2020-08-28 dienos 23:59 val.
 2. Burtų traukimai įvyks per tris dienas po registracijos pabaigos. Burtų keliu sudarytas atkrintamųjų etapas bus paskelbtas 2020-09-01
 3. Pirmas atkrintamųjų etapas turi būti sužaistas nuo 2020-09-01 iki 2020-09-13.
 4. Antras atkrintamųjų etapas turi būti sužaistas nuo 2020-09-14 iki 2020-09-24.
 5. Finalinis turnyro renginys įvyks 2020  rugsėjo 27 d. Teniso Erdvės kortuose. 
 6. Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti žaidimams skirtą laiką ir terminus. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.
 7. Rezultatai, kurie pranešami organizatoriams/suvedami praėjus etapo terminui, nėra įtraukiami į etapo rezultatų skaičiavimus. Šiuo atveju organizatoriai neatsižvelgia į teniso aikštynų užimtumą.

Varžybų žaidimo taisyklės

 1. Tarpusavio varžybų tikslią datą bei laiką žaidėjai susiderina tarpusavyje bendru susitarimu.
 2. Jei nepavyksta susiderinti mačo dėl vienos iš žaidėjų kaltės, teisėjų sprendimu gali būti skiriamas techninis laimėjimas/pralošimas, tačiau tik tuo atveju, jei žaidėjas ne vėliau kaip likus 5 dienom iki termino pabaigos siūlė varžovui bent dvi varžybų datos/laiko alternatyvas ir abiem atvejais jis atsisakė.
  2.1 Siūlymas nėra užskaitomas, jeigu jis buvo pateiktas laikui ir datai, kai žaidėjas negalėjo žaisti pagal užimtumo kalendorių.
 3. Varžybų vieta (teniso aikštelė) pasirenkama bei už ją sumokama žaidėjų bendru susitarimu.
 4. Varžybos žaidžiamos su savais kamuoliais. Finalinę dieną – kamuolius skiria organizatoriai.
 5. Varžybos žaidžiamos iki dviejų laimėtų setų. Jeigu sužaidus du setus rezultatas lygus (pirmame ir antrame atkrintamųjų etapuose), žaidėjų susitarimu žaidžiamas pilnas trečiasis setas arba „super tie-break’as“  iki 10 taškų. Nesutariant, pirmenybė teikiama „super tie-break’ui“
 6. Žaidžiama vadovaujantis oficialiomis teniso taisyklėmis.
 7. Varžybų rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoTV.lt puslapyje.
 8. Jei paaiškėja objektyvių įtarimų, jog žaidėjai įvedė melagingą informaciją (pvz.: faktiškai nesužaidę mačo įvedė išgalvotą rezultatą, naudingą vienam iš žaidėjų), turnyro organizatoriai pasilieka teisę be paaiškinimų abu žaidėjus diskvalifikuoti iš turnyro, taip pat, atsisakyti juos registruoti ateities turnyruose.
 9. Jeigu žaidėjai nespėjo pabaigti mačo ir jiems nepavyksta susitarti dėl mačo pratęsimo kitu laiku – žaidėjai turi dvi išeitis:
  1) Susitarti, kam turi būti fiksuojama pergalė. Tada žaidėjai fiksuoja nebaigto mačo rezultatą ir pažymi nugalėtoją.
  2) Nebebaigti mačo ir abiem žaidėjams bus įrašomas nesužaisto mačo rezultatas
 10. Užsiregistravę žaidėjai prisiima atsakomybę už karantino taisyklių paisymą turnyro metu. Esant karantinui turnyro registracijos mokestis nebus grąžinamas. Turnyro terminai bus pratęsiami ir turnyras vis tiek užbaigiamas.