Rudens pradžia žymi ir naujojo „Teniso TV“ turnyro startą

Rugsėjo pirmoji ne tik mokslo metų pradžią žyminti diena, tačiau ir teniso žiemos sezono atidarymas. Tenisininkai po truputį palieka lauko aikšteles ir keliasi į uždarus kietosios dangos kortus. Mūsų komanda pasitiko šį sezoną su nauju turnyru. Šį kartą jis kiek kitoks – dalyviams pasiūlėme du,„Middle“ ir „Hard“, divizionus bei begalę prizų.

Visi norintys dalyvauti turnyre netilpo į „Middle“ divizioną ir lauks kito organizuojamo turnyro. Tuo tarpu aukštesniame lygyje žaisti drįso ne visi ir tik 8 mėgėjai mėgins iškovoti čempiono vardą.

Turnyre išvysite jau puikiai pažįstamus veidus – ankstesnius čempionus Paulių Valatką bei Roką Žiuką, kurie sieks dar vieno titulo. O praėjusių metų finalistas Kęstutis Jasiūnas sieks mažų mažiausiai finalo.

Prognozuoti, kas šį kartą taps divizionų nugalėtojais, kaip visada, sunku, tačiau „Teniso TV“ turnyrų patirties turintys žaidėjai žino kaip pasiekti čempiono titulą.

Organizatoriai dėkoja turnyro rėmėjams: sveikiausioms ir skaniausioms, kasdien energijos suteikiančioms sultims SUN 365, puikiomis kūno linijomis bei sveikata pasirūpinti padedančiai papildų, sporto prekių parduotuvei Proteinas.lt ir informaciniam rėmėjui sport24.lt.