R. Berankis sėkmingai įveikė pirmąjį „US Open“ etapą ir susitiks su pažįstamu varžovu

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas po atkaklios kovos įveikė pirmąjį „US Open“ didžiojo kirčio etapą ir pakartojo praeitų metų pasiekimą. Ričardas Berankis (ATP 65) po keturių setų kovos pranoko italą Federico Gaio (ATP 132) ir kitame etape susitiks su JAV atstovu Styvu Džonsonu (ATP 64), kuris pranoko savo tautietį Džoną Isnerį (ATP 28).

Mūsiškis pergalę pasiekė rezultatu 7-6 (7:3), 4-6, 6-4, 6-4, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 6 minutes.

Jau nuo pirmo seto vyko atkakli kova ir nors varžovas pasižymi geresniu žaidimu ant grunto dangos, tačiau jam tai nesurukdė priešintis lietuviui. Pirmame sete prireikė pratęsimo, o jame geriau pasirodė R. Berankis, visgi antrasis setas jau atiteko italui, kuris išlygino bendrą rezultatą.

Trečiame sete Lietuvos atstovas pateko į nepatogią padėtį, kai atsiliko rezultate dvejais geimais, tačiau rezultatą pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti į savo pusę.

Paskutiniame sete pavyko išlaikyti sėkmingą žaidimą, nors ir teko apsikeisti padavimų serijimos.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 100,000 $ dolerių čekį ir 45 reitingo taškus.