R. Berankis įveikė amerikietį ir antrame etape susitiks su N. Džokovičiumi

Pirmoji Lietuvos teniso raketė sėkmingai įveikė pagrindinio etapo startinį mačą ir užsitikrino dvikovą prieš geriausią planetos tenisininką. Ričardas Berankis (ATP 72) per tris setus nugalėjo Tommy Paulą (ATP 57) ir pasiekė revanšą už praeitų metų akistatą.

Galutinis rezultatas 6-7 (4:7), 6-4, 7-5, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 33 minutes.

Pirmą setą geriau žaidė namų žaidėjas, kuris buvo atitrūkęs nuo mūsiškio geimo pranašumu, tačiau R. Berankis nepasidavė ir išlygino rezultatą bei pasiekė pratęsimą. Tiesa, jame teko pripažinti varžovo pranašumą.

Visgi, antrasis ir trečiasis setas susiklostė sėkmingiau, nors abu žaidėjai demonstravo lygu tenisą, bet lietuvis svarbiausiais momentais sužaidė sėkmingiau ir pasiekė svarbią pergalę.

Už patekimą į antrąjį etapą žaidėjai gauna 43,450 $ ir 45 reitingo taškus.