Neįtikėtiname finalo mače išsigelbėjęs L. Grigelis iškovojo 3 trofėjų iš eilės

Lietuvos antroji teniso raketė pasidabino dar vienu trofėjumi, kuri ir vėl iškovojo Tunise vykstančiame ITF serijos turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 473) po trijų setų kovos įveikė mūsų kaimyną iš Lenkijos Danielį Michalskį (ATP 442) ir tapo turnyro čempionu.

Finalo rezultatas 5:7, 7:5, 7:6 (10:8), o visas susitikimas truko net 3 valandas ir 27 minutes.

Pirmame sete žaidėjai ne kartą apsikeitė padavimais, nors lenkas ir atsiliko rezultate 5:2, tačiau susikaupė ir išlygino rezultatą, o vėliau jį persvėrė. Antrame sete mūsiškis jau buvo prie pat pralaimėjimo, kai atsiliko rezultatu 2:5, o D. Michalskis buvo per tašką nuo pergalės. Visgi, L. Grigelis išlygino rezultatą ir nukėlė mačą į lemiamą dalį.

Paskutinis mačo setas taip pat buvo kovingas, o jame lietuvis vis atsiliko rezultate, tačiau pavyko jį išlyginti ir nukelti susitikimą į pratęsimą, kuriame po atkaklios kovos Lietuvos atstovas pasiekė pergalę.

Susitikimo nugalėtojas išnaudojo 5 progas laimėti varžovo padavimų seriją iš 10 bei atliko 18 padavimų be atsako. Tuo tarpu antroji vieta taip pat 5 kartus laimėjo priešininko geimą, bet turėjo net 21 progą.

Kartu su trofėjumi jis gavo 10 ATP reitingo taškų, tai jau 15 pergalė iš eilės bei 3 trofėjus per tris savaites.

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkstančių JAV dolerių.