L. Grigelis pergalingai startavo dar viename turnyre

Antroji Lietuvos teniso raketė po iškovoto trofėjaus nedaro jokios pertraukos ir tęsia pasirodymą Tunise. Laurynas Grigelis (ATP 515) pirmame etape po dviejų setų kovos pranoko amerikietį Martiną Dammą (ATP 891), kuriam vos 17 metų.

Galutinis mačo rezultatas 7:6 (7:3), 6:3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmame sete abu dalyviai atrodė lygus ir prireikė pratęsimo, kad paaiškėtų, kuris geresnis. 891-oji raketė pasiekus papildomą partijos dalį pradėjo dažniau klysti ir tai nulėmė baigtį.

Antroje dalyje jau viskas buvo paprasčiau ir pratęsimų neprireikė, o L. Grigelis šventė pergalę per du setus.

Už patekimą į aštuntfinalį jam atiteko 1 ATP reitingo taškas, o sekantis jo priešininkas argentinietis Guido Ivanas Justo (ATP 761).

ITF turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkstančių JAV dolerių.