Karjeros pasiekimas: R. Berankis pirmą kartą pasiekė „US Open“ trečiąjį etapą

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas ir toliau sėkmingai žaidžia JAV vykstančiame didžiojo kirčio turnyre „US Open“, kur jau pasiekė trečiąjį etapą. Ričardas Berankis (ATP 65) antroje turnyro kovoje nugalėjo vietinį žaidėją Styvą Džonsoną (ATP 64) po keturių setų kovos ir pasiekė savo asmeninį ir Lietuvos rekordą šiame turnyre.

Galutinis rezultatas 7-5, 6-2, 1-6, 7-6 (7:1), o visas susitikimas truko 2 valandas ir 42 minutes.

Iki šio susitikimo net keturis kartus antrame etape kritęs R. Berankis rado pergalingą žaidimą. Pirmame sete po atkaklios kovos jis palaužė varžovą lemiamu metu ir išsiveržė į priekį bendrame rezultate. Antroji mačo dalis sekėsi dar geriau ir be didesnių problemų mūsiškis pirmavo jau 2:0 bendrame rezultate.

Tiesa, trečioji partija apsivertė aukštyn kojomis ir amerikietis beveik sausu rezultatu sušvelnino atsilikimą setais. Paskutinė susitikimo dalis vyko labai atkakliai, o joje prireikė ir pratęsimo, bet jame situaciją visiškai valdė lietuvis, kuris užbaigė susitikimą pergale.

Už patekimą į sekantį etapą jis gaus 90 reitingo taškų ir 163 tūkstančių JAV dolerių čekį. Sekantis priešininkas ispanas Pablo Carrena Busta (ATP 27), kuris praeitais metais po keturių setų kovos sustabdė Lietuvos atstovą šiame turnyre.