Kaip dalyvauti?

Norite dalyvauti mūsų organizuojame turnyre? Tačiau nežinote kaip užsiregistruoti? Nutarėme palengvinti visą procesą ir paaiškinti jį žingsniais, o taip pat aprašyti kaip vyksta turnyrai.

  1. Turnyro registracija

Turnyre gali dalyvauti visi norintis, tačiau mes turime 3 skirtingus varžybų lygius: #125 (Naujokams ir dar nepatyrusiems), #250 (Pažengusiems), #500 (Aukštesnio lygio mėgėjai).

Išsirinkus turnyrą (Priklauso koks organizuojamas) reikia sumokėti startinį dalyvio mokestį (Nustatomas pagal organizatorius). Mokestį reikia pervesti į nurodytą sąskaitą, tik tuomet jūsų dalyvavimas turnyre bus patvirtintas ir galėsite laukti prasidedančių kovų.

Registracija vyksta nurodytų el. paštu (tenisotv@gmail.com), telefonu ar Facebook platformoje parašius mums žinutę.

2. Kaip vyksta turnyras

Pasibaigus turnyro registracijai visi užsiregistravę dalyviai skirstomi į grupes. Maksimalus dalyvių skaičius 16 žaidėjų, jie paskirstomi į 4 grupes po 4. Kiekvienas tenisininkas grupėje sužais po 3 mačus, po kurių į kitą etapą pateks tik 3 žaidėjai iš 4.

Pirmą vietą grupėje užėmęs dalyvis pateks iš karto į pagrindinės lentelės ketvirtfinalį, tuo tarpu kiti du žaidėjai į aštuntfinalį. Paskutinę vietą užėmęs žmogus pasitrauks iš tolimesnio žaidimo.

Antroji turnyro stadija yra atkrintamosios, kurios prasideda nuo aštuntfinalio etapo. Vėliau seka ketvirtfinalis ir tuomet pusfinalis bei finalas.

Išskyrus pusfinalį ir finalą visus mačus dalyviai žaidžia patys (Renkasi kur žaisti, kada ir prieš kurį varžovą jei tai grupių etapas bei patys apmoka visas išlaidas). Pusfinaliai ir finalas vyksta mūsų nustatytoje vietoje VILNIUJE, o už kortus mokame mes. Kiekvienas etapas turi nustatytą laiko tarpą iki kada reikia sužaisti akistatas.

Finalo dienoje mačui yra skiriama 1 valanda ir 30 minučių. Apšilimui 30 minučių. Daugiau nuostatuose www.tenisotv.lt/nuostatai

Taip pat mes parūpinsime vandens, užkandžių, fotografą ir t.t. 🙂

3. Prizai

Finalinės dienos dalyviai yra apdovanojami diplomais, medaliais iš TenisoTV. Taip pat rėmėjų prizais, o šiuo metu mus remia Sport24.lt, Tennispro.eu, Arbatos Lapas.

Kiekvienas dalyvis ar norintis dalyvauti žmogus turi teisę pasiklausti kokie prizai bus organizuojame turnyre.