TenisoTV mėgėjų turnyras – dar vienas P. Valatkos triumfas be pralaimėjimų (FOTO)

Praėjo dar vienas teniso mėgėjų turnyras, kurį suorganizavo “TenisoTV” komanda su Sport24.lt rėmėjų pagalba. Šį kartą turnyras turėjo kiek kitokį formatą nei įprastą, tačiau dalyviams, tai dar labiau patiko. Naujame formate teko žaisti ir grupių etapą, o turnyras truko vos ne dvigubai ilgiau nei įprasta. Visgi po ilgų kovų į finalinę dieną pateko tik keturi žaidėjai.

Vieno trofėjaus savininkas Paulius Valatka (TTR 1), Povilas Paulauskas (TTR 2), Algimantas Skinderskis (TTR 6) ir Justas Meidus (TTR 4).

Pirmame pusfinalyje susitiko P. Valatka ir P. Paulauskas, kurie jau ne pirmą kartą dalyvauja mūsų turnyrų finalinėje dienoje. Nors reitingai po turnyro išsilygino ir abu pusfinalininkai užima gretimas pozicijas, tačiau turnyro nugalėtojas didesnio vargo kovoje dėl patekimo į finalą neturėjo ir iškovojo pergalę 6-2, 6-2.

Antrame pusfinalyje susitiko A. Skinderskis ir J. Meidus, kurie sužaidė tik setą, tačiau setas truko net pusantros valandos. Galutinis rezultatas 6-7 (8-10) Justo naudai. Per visą mačą abu žaidėjai galėjo kur kas lengviau užbaigti kovą, tačiau abu pademonstravo ryžtą ir lengvai nepasidavė.

Įdomus faktas, kad finalo dienoje susitiko net 3 A grupės dalyviai, o Justas Meidus pasiekė revanšą prieš Algimantą Skinderskį, nors grupės etape jis pralaimėjo.

Finalo dvikovoje pirmoji raketė turėjo kaip reikiant paplušėti, kad pasiektų pergalę. Po trijų setų kovos, rezultatu 2-6, 6-3, 10-8 savo antrą turnyrą laimėjo P. Valatka.

Tuo tarpu Justas gali pasidžiaugti savo geru žaidimu ir pasiektu finalu. Jis iš grupės išėjo su viena pergale ir nuo aštuntfinalio nukeliavo iki finalo.

TenisoTV dėkoja už pagalbą Sport24.ltstatymai.com, Arbatos Lapas ir TennisPro.eu.

Daugiau informacijos: www.tenisotv.lt

Foto:

Parašykite komentarą