„Davis Cup“ turnyro pokyčiai: kokios naujovės laukia tenisninkų?

Kiekvienais metais rengiamos ir gausius būrius fanų pritraukiančios pasaulio šalių teniso rinktinių pirmenybės „Davis Cup“ vyks pagal kitokį formatą. Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vadovas Davidas Haggerty pakomentavo šio turnyro pokyčius

Šiuo metu turnyras neturi tikslios kasmetinės datos ir vyksta skirtingu sezono metu, tad dažnai geriausiems pasaulio tenisnininkams tenka apgailestauti ir dėl jau suplanuotų turnyrų nevykti atstovauti savo šalies rinktinę. Nuo kitų metų turnyrą planuojama rengti lapkritį. Tiesa, žaidėjai netenks galimybės žaisti namuose, tačiau, anot ITF vadovo, svarbiausia, jog galės žaisti žymiai daugiau geriausių pasaulio žaidėjų. Savaitės trukmės turnyro prizas – 20 mln. dolerių.

Visos naujovės pradės galioti nuo kitų metų. Viliamasi, jog taip turnyras pritrauks daugiau geriausių pasaulio žaidėjų bei jų gerbėjų. Pastaruoju metu jau įvyko naujovės žemesnėse Deiviso taurės grupėse, kur žaidžia ir Lietuva.

Kol kas žaidėjai susiskirstė į dvi puses, vieni už naujoves ir sako žaisiantis – Rafaelis Nadalis, o prancūzas Lucas Pouille prieštarauja pakitimams.

Parašykite komentarą