Deiviso taurė : Rafaelis Nadalis padėjo Ispanijai išsigelbėti ir patekti į pusfinalį

Valencijoje vykusiame Deiviso taurės pasaulio grupės etape Ispanijos rinktinė įveikė Vokietiją rezultatu 3-2 ir pateko į pusfinalį, kuriame susitiks su JAV tenisininkais. Rafaelis Nadalis iškovojo 24-tą pergalę iš eilės Deiviso taurėje.

Pirmame rinktinių mače susitiko Rafaelis Nadalis (ATP 1) ir Filipas Kohlschreiberis (ATP 34), ispanas be vargo laimėjo 6-2, 6-2, 6-3 ir padovanojo pirmą tašką saviems.

Antrame susitikime Davidas Ferreris (ATP 33) nusileido jaunajam Vokietijos talentui Aleksanderiui Zverevui (ATP 4). Tenisininkai korte taip pat praleido tris setus, o galutinis rezultatas 4-6, 2-6, 2-6.

Ispanam dvejetų mačas taip pat nesusiklostė, vieni geriausių pasaulyje dvejetų žaidėjai Marco Lopezas ir Feliciano Lopezas pralaimėjo Timui Puetzui ir Lenardui Struffui. Keturių žaidėjų akistata truko daugiau nei keturias valandas po kurių paaiškėjo neigiamas rezultatas Ispanijos rinktinei 3-6, 4-6, 6-3, 7-6, 5-7.

Vokietijai išsiveržus į priekį 2-1 į kovą vėl stojo Rafaelis Nadalis, kuris taip pat lengvai per tris setus 6-1, 6-4, 6-4 įveikė ir Aleksanderį Zverevą.

Lemiamoje šalių akistatoje susitiko vyresni žaidėjai Davidas Ferreras (36) ir Filipas Kohlschreiberis (34), kurie žiūrovams padovanojo penkių setų trilerį, o jame triumfavo gimtajame mieste žaidęs ispanas. Galutinis mačo rezultatas 7-6, 3-6, 7-6, 4-6, 7-5.

Mačo akimirkos :

JAV savo susitikime nugalėjo Belgiją.

Parašykite komentarą