NCAA tenisas : Lietuvos jaunimas tobulina teniso įgudžius JAV universitetuose

Gavę teniso pagrindus gimtajame krašte, jaunieji Lietuvos tenisininkai ir toliau nesnaudžia. Dauguma lietuvių tenisininkų studijuojančių užsienyje aktyviai dalyvaują tarptautinėje studentų lygoje – NCAA, kurioje atsotvauja savo universiteto komandą. Kai kurie iš jų jau yra turėję ATP ar WTA reitingus, tačiau dėl dalyvavimo NCAA šiuo metu nėra reitinguoti.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vašingtone mokosi ir savo teniso įgūdžius tobulina Julius Tverijonas, o kitas buvęs Lietuvos vyrų rinktinės narys Tomas Vaišė – Dalase. Pastarasis yra naujokas universitete, tačiau jam sekasi kur kas geriau už komandos draugus, su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais jis vienas iš lyderių.

Kentukio universitete žaidžia vienos perspektyviausių Lietuvos moterų teniso atstovių Akvilė Paražinskaitė ir Justina Mikulskytė. Akvilė jau kurį laiką neatstovauja savo universiteto, tačiau Justina yra viena iš pagrindinių žaidėjų komandoje. Pastaruoju metu tenisininkių universitetas turėjo juodą atkarpą, tačiau jau balandžio 5 diena iškovojo ilgai laukta pergalę.

Prestižinio Harvardo universiteto vardą gina Robertas Wrzesinski, jam, tai pirmi metai universitete, tačiau jo rezultatai įspūdingi 17 pergalių ir 7 pralaimėjimai. Lietuvis iš paskutinių 10 mačų laimėjo 8.

Daugiau naujienų apie NCAA tenisą ir lietuvius rasite Sport24 – Teniso skiltyje.[the_ad id=”348″]

Parašykite komentarą