Artėjantis molio sezonas : Kas laukia Rafaelio Nadalio, Novako Djokovičiaus ir Stano Wawrinkos?

Po Deiviso taurės visi tenisininkai grįš į kortus, tačiau šį kartą vietoj Australiško „hardo“ ar JAV kietosios dangos visų lauks raudonasis molis. Visgi kyla nemažai klausimų, kas lauks traumuotų žaidėjų ir savo ritmo vis dar neradančių.

Stanislas Wawrinka (ATP 21), kuris dėl traumų šiais metais sužaidė vos keletą mačų, o ir jie nebuvo sėkmingi. Šveicaro molio sezono taškai sudaro visų reitingo taškų 91%, o iš viso jis yra prikaupęs per 1800 taškų praeitais metais. Traumų kamuojamas žaidėjas gali prarasti savo reitingą ir iškristi iš šimtuko ribos.

Novakas Djokovčius (ATP 13) saugo 1500 taškų, tai yra 64% visų jo taškų, jei serbas neatras savo žaidimo jis dar labiau nutols nuo TOP10. Pastaruoju metu buvusi pirmoji pasaulio raketė aktyviai dalyvauja turnyruose, tačiau laimėti nepavyksta. Tenisininkas taip pat paskelbė, kad nutraukia partnerystę su Andrea Agassiu ir Radeku Stepaneku.

Kol Rogeris Federeris (ATP 2) praleidžia dalį sezono , nes nesaugo jokių taškų, Rafaelis Nadalis (ATP 1) bandys apginti savo taškus, kad išliktu pirmas jam reikia surinkti 4680 taškų. Ispanui reikia laimėti svarbiausius turnyrus kaip Madrid Masters, Barcelona, Roland Garros ir Monte Carlo.

Lentelė su taškais :
statsai[the_ad id=”348″]

Parašykite komentarą