NCAA Tenisas : Sunki kovo mėnesio pabaiga Justinai Mikulskytei ir Kentukio universitetui

Justina Mikulskytė, kuri atstovauja savo universitetą NCAA teniso lygoje turi sunkią kovo pabiagą. Per pastaruosius keturis susitikimus Kentukio universitetas (12 pergalių – 7 pralaimėjimai) patyrė tris nesekmes ir tik kartą šventė pergalę.

Kovo 17 dieną, 20 vietą užimanti moterų rinktinė nusileido Misisipės komandai rezultatu 0-4, o lietuvė pralaimėjo savo vienetų mačą Madison Harrison 3-6, 6-1, 6-5 (Mačas nebaigtas).

Kovo 20 Lietuvaitės universiteto komanda patyrė dar vieną nesekmę prieš Georgia universitetą sausu rezultatu 0-4, o tenisininkė iš Lietuvos nebaigė mačo prieš Kennedy Shaffer (UGA) 4-6, 4-5.

Po trijų dienų vykusiame susitikime su Tenesio universiteto moterų komanda buvo pasiekta pergalė, o mūsiškės žaidėjos komanda nepralaimėjo nei vieno vienetų mačo, pati Justina iškovojo pergalę prieš Elizabeth Profit (UT) 6-1, 6-1.

Visgi paskutinis susitikimas kovo 31 diena nebuvo toks sėkmingas ir Kentukio universitetas ir vėl patyrė pralaimėjimą šį kartą prieš Vanderbilto universitetą, kuris yra antroje lygos vietoje. Lietuvė savo mačą taip pat pralaimėjo prieš Fernanda Contreras, galutinis rezultatas 6-1, 6-1.

Dabar Kentukio moterų rinktinės lauks kelionė į Luizianą (LSU).

Parašykite komentarą